Ashlynn Ella

31. července 2016 v 18:00 | Noelle

Aslynn Ella - dcera Popelky


Příběh rodiče: Popelka
Narozeniny: 15. října
Znamení zvěrokruhu: Váhy
Oblíbené jídlo: Jsem vegan, takže všechno, co příroda dá!
Citát: Nikdy mě nevzrušovala představa, že bych se zbláznila do nějakého "pohádkového prince". Opravdová láska by přece měla přijít sama
Kouzelné kvality: milovnice přírody, svobodná, nápomocná
Spolubydlící: Briar Beauty
Po čem tajně toužím: Přirozeně, najít toho pravého. Můj ztracený střevíček přece nemůže najít jen tak někdo. Je mi jedno, jestli bude mít modrou krev nebo ne, hlavně abychom si rozuměli.
Moje kouzelná schopnost: No, všechny pohádkové princezny umí svolávat zvířátka, ale já s nimi dokonce umím hovořit. A s rostlinami taky! S vílami, se skřítky, s kýmkoliv. Dalo by se říct, že jsem propojená s přírodou.
Pohádkový vztah: Hunter Huntsman. On je můj rytíř v nablýskaném brnění. Ale musí to zůstat jen mezi námi, jo? Jelikož jsem princezna a on není princ, můžeme se dostat do pořádné kaše.
Kdy se neobejdu bez klení: Když přijdu občas do školy pozdě, tak se moje okouzlující a upravené šaty promění v hromadu starých hadrů. Chápu, že je to součástí mého příběhu, ale je to pořádný pohádkový trapas!
Oblíbený předmět:Environmentální magie. Je mojí královskou povinností starat se o svět okolo mě.
Neoblíbený předmět: Princesologie. Chápu, že moje dědictví je důležité, ale chodit na hodiny, kde se mám učit "královskému chování"? Ale co už!
Navždy nejlepší kamarádi: Mám hodně kamarádů... Apple White, Raven Queen... ale Hunter Huntsman je ten jediný, kdo mi doopravdy rozumí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama